Apartamenty Horyzont – ul. Szydłówek Górny

Apartamenty Horyzont to dwa budynki, które powstaną przy ulicy Szydłówek Górny. Inwestycja obejmuje 88 apartamentów (w pierwszym etapie – 51 na 7 kondygnacjach, w drugim – 37 na pięciu kondygnacjach), o powierzchni od około 37,5 do ponad 120 metrów kwadratowych. Deweloper posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, a początek prac budowlanych planowany jest na drugą połowę lutego 2018.

Inwestor zapewnia, że do budowy i wykończenia zostaną użyte materiały „z najwyższej półki” – między innymi  tynki samoczyszczące na elewacji, trzyszybowe energooszczędne okna, selekcjonowane naturalne drewno na balkonach i tarasach.

Część wspólna do dyspozycji wszystkich mieszkańców to piękny, duży dziedziniec z estetycznie zaprojektowaną zielenią oraz placem zabaw dla najmłodszych. Teren Apartamentów Horyzont będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę. Parking podziemny skomunikowany będzie z obydwoma budynkami przez szybkobieżne i ciche windy. Do dyspozycji mieszkańców będą też komórki lokatorskie.

Wykaz dostępnych mieszkań możecie znaleźć na stronie internetowej inwestycji.

Inwestorem jest jest powołana do życia w 2014 roku spółka Green View, należąca do grupy kapitałowej spółek takich jak Fabet, Fabet Konstrukcje i Samer.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Apartamenty Horyzont

ładowanie mapy - proszę czekać...

Apartamenty Horyzont 50.887394, 20.646368 Apartamenty Horyzont - Green View ul. Szydłówek Górny więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.