Osiedle Legionów – ul. Ściegiennego 5

To najnowsza inwestycja firmy Unimax Development, znanej między innymi z realizacji Promenady Solnej i Nowego Baranówka. Osiedle Legionów to dwa budynki, które będą zawierać 130 mieszkań i lokali usługowych, położone na działce przy ulicy Ściegiennego 5 – naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury.

Budynki Osiedla Legionów będą miały sześć kondygnacji nadziemnych (pięć pięter), a na nich 126 mieszkań i apartamentów. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 28 do 70 metrów kwadratowych i apartamenty z tarasami położone na piątym piętrze – o powierzchni od 42 do 106 metrów kwadratowych. Na parterze zaplanowano cztery lokale usługowe o powierzchni od 51 do 147 metrów kwadratowych. Pod budynkiem znajdzie się parking ze 131 miejscami parkingowymi. W projekcie jest też 57 komórek lokatorskich.

„Wspaniała lokalizacja oraz wymagania urbanistyczne postawione przez Wydział Architektury spowodowały, że wspólnie z DETAN-em na nowo postanowiliśmy zdefiniować, czym jest nowoczesność w architekturze. Całkowicie nowe podejście, w porównaniu do Promenady Solnej i Nowego Baranówka zaskutkowało nowatorską formą budynków. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni i dumni, bo z pewnością mocno zmienią wygląd tej nieco dzisiaj zaniedbanej części naszego miasta” – uważa prezes Unimaksu Michał Kubicki.

Inwestycja rozpocznie się pod koniec pierwszego kwartału 2017 roku.

Więcej informacji – na stronie internetowej inwestora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.