Osiedle na Górnej

Rozpoczęła się budowa nowej inwestycji mieszkaniowej w Kielcach. Przy ulicy Górnej powstanie elegancki, 6-kondygnacyjny budynek z 78 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 70 metrów kwadratowych. Będą to lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Na terenie osiedla oraz pod budynkiem zaprojektowano wygodne miejsca postojowe. Lokalizacja jest mocnym atutem inwestycji – niedaleko jest Galeria Echo, Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Politechnika Świętokrzyska, Centrum Biznesu, kompleks biurowców, szkoła, przedszkola, przychodnia zdrowia i sklepy.

Modernistyczna architektura osiedla jak i zastosowane rozwiązania urbanistyczne, dzięki którym uzyskano tzw. południową orientację mieszkań, duża przestrzeń pomiędzy budynkami potwierdzają najwyższą jakość na kieleckim rynku mieszkaniowym. Dla komfortu mieszkańców i osób odwiedzających przewidziano prosty i bezkolizyjny dostęp do osiedla zarówno od strony cichej, o nieznacznym natężeniu ruchu, ulicy Górnej jak i ulicy Zbożowej. Projektanci zadbali o elementy małej architektury jak i zieleni dostępne w przestrzeniach wspólnych.

2017-06-07 wizualizacja Osiedle na Górnej w Kielcach - widok wieczorem

„Cieszymy się, że projekt Osiedla na Górnej wszedł w fazę realizacji. Jestem pewien, że długa i dokładna praca nad koncepcją architektoniczną, baczna obserwacja najlepszych projektów, jakie powstawały ostatnio w Polsce, zaowocują zupełnie nową jakością na naszym lokalnym rynku mieszkań. Wpisując się w rozwój Kielc wykorzystujemy ogromny potencjał okolicy. Ta lokalizacja, sąsiadujące szlaki komunikacyjne, bliskość Centrum Miasta, pełna infrastruktura miejska i dwie ważne uczelnie w zasięgu ręki powodują, że mieszkania Osiedla na Górnej są dedykowane szerokiej grupie klientów indywidualnych oraz inwestorom poszukującym lokali z dużym potencjałem wzrostu wartości w przyszłości.” – mówi Jacek Wójcik, Kierownik ds. Sprzedaży Mieszkań.

Wszystkie mieszkania mają balkony, loggie i tarasy. Na ostatnich piętrach zaprojektowane penthousy z dwustronnymi tarasami widokowymi. Wszystkie poziomy budynku wraz z podziemnymi parkingami skomunikowano nowoczesnymi, szybkobieżnymi windami.

Zakończenie budowy pierwszego etapu osiedla przewidziano na drugi kwartał 2018 roku. Inwestorem i deweloperem inwestycji jest Osiedle na Górnej sp. z o.o. sp. k. a generalnym wykonawcą – konsorcjum, które reprezentuje Leader Ekokaloria Budownictwo PKB sp. z o. o. S.K.A. funkcjonująca w ramach Grupy Polskie Konsorcja Budowlane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.