Osiedle Okrzei

Osiedle Okrzei to najnowsza inwestycja firmy BP Chałupka. Trzy budynki zaprojektowane przez kielecką pracownię Detan powstają na działce o powierzchni 1 hektara położonej przy skrzyżowaniu ulic Okrzei i Krzywej.

Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy – w pierwszych zbudowane zostaną dwa budynki ze 100 mieszkaniami, w drugim – jeden mniejszy, w którym przewidziano 60 mieszkań, o powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych. Na parterze budynku od strony ulicy Okrzei znajdą się lokale usługowe o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych.

Projektanci przewidzieli przestronne tarasy z przeszklonymi balustradami oraz duże okna, które zapewniają dobre naświetlenie mieszkań światłem słonecznym. Wszystkie budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, monitoring, a teren osiedla zostanie ogrodzony i monitorowany. Na dziedzińcu będzie dużo zieleni a osiedle zostanie podzielone na strefę rekreacyjną i użytkową z parkingami dla mieszkańców. W strefie rekreacyjnej urządzona zostanie strefa relaksu, wypoczynku i zabawy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie planowane jest na 2019 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.