Osiedle Permska – BP Chałupka

Między ulicą Szajnowicza-Iwanowa a Permską powstają budynki „Osiedla Permska” realizowanego przez kielecką firmę deweloperską BP Chałupka. Inwestycja docelowo będzie się składać z czterech budynków. Osiedle zostało zaprojektowane przez kielecką Pracownię Architektoniczną „Detan”.

Pierwszy z budynków – z 44 mieszkaniami ma być gotowy jeszcze tym roku, drugi – z 52 mieszkaniami jest w trakcie budowy, a jego zakończenie planowane jest na rok 2019.

Budynki mają po cztery kondygnacje. W pierwszym dostępne są mieszkania o powierzchni od 38 do 120 metrów kwadratowych. Na ostatnim poziomie zaplanowane są mieszkania dwupoziomowe z antresolami i przestronnymi tarasami nad salonem. Na parterze każdego z budynków będzie lokal usługowy. We wszystkich budynkach zainstalowane zostaną cichobieżne windy, a w kondygnacji podziemnej znajdą się parkingi i komórki lokatorskie.

Atutem Osiedla Permska ma być nie tylko dobra lokalizacja czy widok na Karczówkę ale też duża ilość zieleni i dziedziniec o powierzchni półtora hektara, na którym znajdzie się strefa relaksu z amfiteatrem, małą architekturą, przyrządami i urządzeniami do ćwiczeń, wypoczynku i zabawy.

Zdjęcie z 5 lipca 2018:

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Osiedle Permska - BP Chałupka

ładowanie mapy - proszę czekać...

Osiedle Permska - BP Chałupka 50.881052, 20.580826 Osiedle Permska więcej informacji

 

2018-07-05-Osiedle-Permska-zdjecie-z-lotu-ptaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.