Osiedle „Pod Wietrznią”

„Pod Wietrznią” to osiedle mieszkaniowe z wielofunkcyjną częścią handlowo-usługową, zlokalizowane w sąsiedztwie istniejącego osiedla domów jednorodzinnych na Ostrej Górce – pomiędzy ulicami: Wojska Polskiego, generała Grota Roweckiego, Poligonowej i generała Władysława Andersa. Inwestorem jest Condite Development Sp. z o.o.

Osiedle Pod Wietrznią w Kielcach - wizualizacja

Osiedle „Pod Wietrznią” to inwestycja, której realizacja podzielona została na kilka etapów. W pierwszym zaplanowano budowę 118 ekskluzywnych apartamentów oraz nowoczesnego centrum handlowo-usługowego. Docelowo planowane jest powstanie dużego osiedla mieszkaniowego. Mieszkania będą miały powierzchnię od 27 do 100 metrów kwadratowych, z możliwością łączenia w poziomie i pionie.

Osiedle „Pod Wietrznią” to nowoczesny projekt, realizowany zgodnie z najnowszymi tendencjami budowlanymi i architektonicznymi. Jego dodatkowym atutem jest wyjątkowa lokalizacja, z piękną panoramą widokową. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Wietrznia i park krajobrazowy. Osiedle „Pod Wietrznią” to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i wygodę, a także spokój i ciszę.

Prace budowlane rozpoczną się wiosną 2017, a pierwsze mieszkania zostaną przekazane nowym właścicielom w roku 2018. Wtedy też powinna zakończyć się modernizacja ulicy Wojska Polskiego, co usprawni komunikację tej części miasta z centrum.

Sprzedaż mieszkań Osiedla „Pod Wietrznią” rozpocznie się w drugim kwartale 2017, ceny metra kwadratowego wyniosą od 4 600 do 5 200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.