Osiedle Rosa w Masłowie

Osiedle Rosa to kompleks 32 budynków w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie bliźniaczej. W ramach inwestycji zaplanowano także pełne zaplecze rekreacyjne dla mieszkańców – w tym przestronny ogród, staw, altanę, miejsce na grilla oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja powstaje przy ulicy Leśnej 38 w Masłowie – tuż przy granicy z Kielcami. Planowane zakończenie pierwszego etapu budowy – na początku 2018 roku. W pierwszym etapie znajdzie się 14 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych, przy czym z racji na charakter zabudowy, istnieje możliwość łączenia powierzchni parteru oraz piętra, osiągając tym samym 148 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji własne ogródki oraz ogród zimowy, zaś na piętrze znajdą się balkony. Teren wokół budynku będzie ogrodzony i monitorowany. Na terenie inwestycji jest pełen dostęp do mediów: woda, kanalizacja miejska, gaz, prąd.

Położenie całego kompleksu potwierdzi widok z okna zakupionego mieszkania. Z każdej strony można liczyć na prawdziwą naturę. Teren osiedla z trzech stron otoczony jest lasem zbocza Białej Góry, zaś pozostały widok skierowany jest na Górę Klonówkę, co pozwoli odetchnąć od miejskiego zgiełku. Na pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu czekają liczne górskie ścieżki rowerowe i piesze.

Naturalne otoczenie i sielski klimat nie przekreśla kolejnego atutu osiedla – bliskość miasta. Wystarczy tylko 10 minut jazdy samochodem, by znaleźć się w centrum Kielc, a 5 minut by dotrzeć do najbliższego hipermarketu. Dodatkowo dla niezmotoryzowanych w odległości 100 metrów od osiedla znajduje się miejska pętla autobusowa.

Za realizację inwestycji Osiedle Rosa odpowiada firma Rosa Development Sp. z o.o. Głównym partnerem projektu jest spółka SKB S.A. – firma z 26-letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Spółka SKB specjalizuje się w realizacji inwestycji z segmentu budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, budownictwa przemysłowego oraz handlowego.

Wykaz dostępnych lokali jest dostępny na stronie internetowej Osiedla Rosa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.