Plaza Park – najwyższe apartamentowce w Kielcach

„Plaza Park” to inwestycja obejmująca centrum usługowo-handlowe i wieżowce z 500 mieszkaniami, które powstaną na działce o powierzchni 2,5 hektara u zbiegu ulic Jesionowej i Zagnańskiej. Inwestorem jest firma Nieruchomości R. Grzyb 1991.

Centrum usługowo-handlowe nie będzie kolejną galerią handlową w Kielcach. Przewidziano tu m.in. market spożywczy, restaurację, przedszkole, fitness klub, gabinety lekarskie oraz inne usługi i handel, a także duży parking – na 200 samochodów. Ostateczna wielkość budynku zostanie określona po zebraniu chętnych na zakup i najem powierzchni. Inwestor nie wyklucza, że miejsc parkingowych może być jeszcze więcej a budynek – wyższy. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2017 roku.

Bliżej zielonej doliny Silnicy, obok centrum handlowo-usługowego wybudowane zostaną 3 lub 4 wieżowce mieszkalne, w których będzie nawet 500 mieszkań. Będzie to osobna strefa z oddzielnymi wjazdami. Atutem inwestycji jest bliskość zielonych terenów spacerowych, zalewu, dobre położenie komunikacyjne i piękna panorama miasta, którą będzie można podziwiać z okien budynków. Rozpoczęcie budowy wieżowców planowane jest na drugi kwartał 2018 roku.

One thought on “Plaza Park – najwyższe apartamentowce w Kielcach

  • 8 sierpnia 2017 at 18:40
    Permalink

    Chce kupic mieszkanie w kiecach prosze o kontakt

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.