Zamieszkaj na Wspólnej (Eko Invest)

76 mieszkań o powierzchni od 29 do 121 metrów kwadratowych i lokale usługowe o łącznej powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych znajdą się w budynku, który powstaje przy ulicy Wspólnej – na działce obok Szkoły Podstawowej nr 12. Inwestycja nosi nazwę „Zamieszkaj na Wspólnej” a realizuje ją kielecka firma Eko Invest.

Budynek będzie miał 6 kondygnacji nadziemnych i podziemną, w której będą miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Na parterze przewidziano 3 lokale handlowo-usługowe o powierzchni od 130 do 160 metrów kwadratowych z dużymi, przeszklonymi witrynami od strony ulicy.

Atutem inwestycji jest świetna lokalizacja, ulica Wspólna to ścisłe centrum miasta – blisko do deptaka, Rynku, dworca kolejowego, przystanków autobusowych, szkoły czy przychodni.

W części mieszkań przewidziano balkony, a na najwyższych piętrach – słoneczne tarasy. Do wszystkich kondygnacji będzie można dojechać windami.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2019 roku, a klucze do mieszkań nowi lokatorzy dostaną na początku roku 2020.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Zamieszkaj na Wspólnej

ładowanie mapy - proszę czekać...

Zamieszkaj na Wspólnej 50.872468, 20.620737 Zamieszkaj na Wspólnej (Eko Invest) więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.