Zgoda 7 – nowa inwestycja mieszkaniowa w centrum Kielc

Pod adresem Zgoda 7 jeszcze do niedawna stał opuszczony budynek z ubiegłego wieku. Dwa tygodnie temu rozpoczęła się jego rozbiórka, a po jej zakończeniu – jeszcze w tym roku rozpocznie się w tym miejscu budowa eleganckiego sześciokondygnacyjnego budynku o podwyższonym standardzie.

Ulica Zgoda to praktycznie centrum miasta, jest tu sporo zieleni, a także dobra komunikacja dzięki zrealizowanego parę lat temu połączeniu z ulicami: Krakowską i Jana Pawła II.

Projekt architektoniczny inwestycji przy ulicy Zgoda 7 przygotowała kielecka pracownia DETAN. Według inwestora budynek zostanie wykonany i wykończony materiałami najwyższej jakości. Będzie łączył wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą.

Znajdzie się w nim 46 komfortowych mieszkań o powierzchni od 30 do 130 metrów kwadratowych. Lokale położone na parterze będą miały tarasy, a na piętrach 1-4 duże balkony. Na piątym piętrze zaplanowano tylko 2 penthousy z wielkimi tarasami – o powierzchni  159 i 174 metrów kwadratowych. Znakomite doświetlenie zapewnią duże trzyszybowe okna.

W budynku zaprojektowano również dwukondygnacyjny podziemny garaż z 48 miejscami postojowymi. Wygodną komunikację wszystkich kondygnacji zapewni nowoczesna winda. Na parterze zlokalizowana będzie wózkownia, a na piętrach 1-4 komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany i ogrodzony. Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów.

Budowa rozpocznie się jeszcze w grudniu 2016, a zakończenie zaplanowano na wakacje 2018 roku.

A to zdjęcie to już historia – budynek, który stał w miejscu powstającej inwestycji przy ulicy Zgoda 7 a teraz trwa jego rozbiórka:

2016-12-03 stary budynek przed wyburzeniem przy ulicy Zgoda 7 w Kielcach

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Zgoda 7

ładowanie mapy - proszę czekać...

Zgoda 7 50.863056, 20.629851 Zgoda 7 więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.