Zielona Dolina – ul. Piaski Nad Rzeką

Zielona Dolina to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ulicy Piaski Nad Rzeką, w pobliżu kieleckiego zalewu. Inwestycja składa się z 14 apartamentów o powierzchni użytkowej około 90 metrów kwadratowych.

Rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach, a każdy posiada przestronny taras o powierzchni 24 metrów kwadratowych z widokiem na tereny zielone. Do każdego z apartamentów przynależeć będzie pomieszczenie gospodarcze, podziemny garaż z dwoma miejscami parkingowymi lub miejsce postojowe. Dostęp na teren osiedla będzie zamknięty dla przypadkowych gości. W ramach inwestycji powstanie też plac zabaw dla dzieci oraz miejsce relaksu.

„Zielona Dolina” kierowana jest do osób ceniących indywidualność, przestrzeń i nowatorskie rozwiązania. Osiedle zaprojektował dr inż. architekt Jakub Heciak, a  inwestorem jest firma Chemadin Development.

Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec sierpnia 2017 roku. Wykaz dostępnych mieszkań jest dostępny na stronie Zielonej Doliny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.