Panattoni Park Kielce – ul. Malików

Trwa budowa Panattoni Park Kielce – nowego punktu na mapie powierzchni magazynowych, oferowanych przez Panattoni Europe w województwie świętokrzyskim. Zgodnie z planami, kompleks składać się będzie z 4 budynków o łącznej powierzchni 77 tys. m kw. Aktualnie trwa  budowa 42 tys. m kw. w ramach trzech budynków.

Pierwszym najemcą była Grupa VIVE, lider w branży recyclingu tekstyliów, który zainaugurował budowę Panattoni Park Kielce i już w we wrześniu br. będzie mógł wprowadzić się do obiektu.  W nowopowstającej inwestycji dewelopera  konsorcjum wynajęło 26 200 m kw. nowoczesnej powierzchni dystrybucyjno-logistycznej. Na magazyn grupa przeznaczyła 24 836, zaś na biura i pomieszczenia socjalne 1 351 m kw. Budynek będzie certyfikowany w rygorystycznym systemie TAPA, adresowanym do branży logistycznej. Ponadto, w całości będzie wyposażony w żarówki LED, a strefa kompletacji (3 000 m kw.) doświetlona zostanie światłem dziennym o współczynniku sięgającym 12,5 proc. Na wynajętej powierzchni prowadzone będą operacje logistyczne na rzecz Grupy VIVE i klientów zewnętrznych.

Panattoni Park Kielce zlokalizowany jest tuż przy granicy administracyjnej Kielc – zaledwie 6 km od centrum miasta, nieopodal drogi ekspresowej S7 łączącej Warszawę i Kraków. Dzięki możliwości elastycznego kształtowania modułów centrum jest w stanie zaspokoić wymagania klientów z różnych branż.

Więcej informacji: http://www.panattonieurope.com/pl/kraj/polska/biuro-prasowe/aktualnosci/panattoni-europe-dla-vive-group-ok-26-200-m-kw-w-p/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.